MAVEX – unisex kosmetické ošetření pro Vaše ruce, nohy a pokožku

Firma MAVEX SA prodává a vyrábí přírodní kosmetiku, která obsahuje léčivé byliny a rostliny z vysokohorských oblastí Švýcarských Alp.

Dobrodružství začalo rafinovanou lázeňskou léčbou nohou pomocí alpských bylin a solných krystalů ze švýcarských Alp, které značce Mavex Switzerland okamžitě otevřely dveře těch nejlepších lázní na celém světě. Po krátké době následovalo spuštění skutečné technologické inovace, která přinesla revoluci ve světě profesionální pedikúry: ošetření CALLUSPEELING®, které i přes nespočet pokusů o jeho kopírování zůstává i po více než 12 letech nesporného úspěchu nesporným lídrem na světě. Dlouhodobé zkušenosti v oblasti péče o nohy, spolu s důležitou spoluprací s universitami a renomovanými výzkumnými centry, umožnily společnosti MAVEX vytvořit specifické produkty pro péči o nohy, které jsou vysoce efektivní, uznávány a oceňovány po celém světě pro svou vysokou kvalitu.

Mimořádný úspěch dosažený u prvních produktů potvrdil, že potřeba přirozenosti spojená s vysoce účinnými a špičkovými produkty byla správná cesta, a tak byly vyvinuty další nové profesionální produktové řady pro péči o ruce, obličej a tělo.

Produkty Mavex dnes používají kosmetická centra a lázně nejlepších hotelů na celém světě, což je jasným znakem nesporného úspěchu silné a inovativní značky, která dokázala vyniknout především kvalitou a inovacemi, a mnoha oceněními a mezinárodní uznání jsou toho důkazem.

Výzkum a vývoj

Srdcem a chloubou společnosti Mavex je moderní výzkumná a vývojová laboratoř, vybavená nejmodernějším vybavením a pracovníky s titulem ve vědeckých oborech s dlouholetými zkušenostmi s farmaceutickým, kosmetickým a fytoterapeutickým výzkumem. To umožňuje vytvářet výrobky s vysokou přidanou hodnotou, které dalece přesahují rámec pouhé kosmetiky. Každý produkt je vyvinutý specialisty v laboratoři, je jedinečný a obsahuje v sobě velmi vzácný vzorec, který je výsledkem aplikace inovativních kosmetických technologií a vzácných a exkluzivních fyto-komplexů na bázi léčivých bylin a alpských rostlin z vlastní botanické zahrady.

Výroba

Kosmetika je vyráběna z čisté horské vody, která tryská v blízkosti výrobního závodu. Společnosti Mavex záleží na respektu k ekosystémům: vyrábí pouze produkty, které respektují kůži, přírodu, životní prostředí a zvířata. Výroba probíhá ekologicky udržitelným způsobem.

Vlastnosti produktů

 • Veškeré rostliny jsou pěstovány v přísně ekologickém stylu zemědělství a vybírány a zpracovávány ručně.
 • Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.
 • Vzorce jsou vždy obzvláště čisté: neobsahují mikroplasty, vazelíny, silikony, minerální oleje, parafiny, glykol propylen, formaldehyd, živočišné deriváty, SLES, SLS, parabeny.
 • Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny při plném respektování životního prostředí a přírody, v souladu s přísnými standardy kvality.
 • Jejich obzvláště čisté složení a absence chemických přísad z nich dělá produkty, které jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Jejich sametové struktury splynou s kůží, pronikají hluboko, aniž by zamastily, zatímco jejich přírodní parfemace vždy poskytne hluboký smyslový zážitek.
 • Veškeré produkty kombinují aktivní rostlinné principy a novou generaci fytotokosmetiky, jejíž principy přicházejí z celého světa.
 • Veškeré produkty jsou výsledkem pokročilého švýcarského výzkumu a průkopnických technologií.

Stáhnout si materiály

Přejít k nákupu

Školení

PRODUKTOVÉ ŘADY

FYTOCEUTICKÉ KRÉMY - na bázi léčivých rostlin a bylin
 • Ze švýcarských laboratoří Mavex přichází nová řada fytoceutických produktů na bázi léčivých rostlin a bylin.
 • S novou řadou rostlinných látek překročily laboratoře Mavex novou hranici kvality a prokázaly, že je možné kombinovat všechny ctnosti přírody s novými biotechnologiemi a získat kosmetiku nové generace.
  • Ta informuje a chrání konečného spotřebitele pravdivým prohlášením o obsahu přírodních látek v produktu (v %) a absenci látek škodlivých pro pokožku.
  • Vždy s naprostým ohledem na životní prostředí.
  • V obalech, které jsou zcela recyklovatelné.

Základní vlastnosti produktové řady:

 • Fytoterapeutický vzorec
 • Vyrobeno z bylin a léčivých rostlin
 • Vysoká koncentrace rostlinných aktivních složek – okamžité a viditelné výsledky
 • Vysoce efektivní
 • Liposomální struktury – vysoká penetrace účinných látek, vyšší funkční účinnost
 • Biomimetická lamelová technologie
 • Lehká, snadno vstřebatelná struktura
 • Přírodní vůně, neobsahuje parfémy
 • 100% vyrobeno ve Švýcarsku
 • Titrované extrakty, standardizované a chemicky izolované, lékopisné složení

Více informací ZDE.

FOOT (nohy)

ŠVÝCARSKÁ FYTOPEDIKÚRA - profesionální péče o nohy

MAVEX CALLUSPEELING VEGETAL® je jemná a příjemná peče, která nohám dodá nový jas a mimořádnou jemnost. Bez použití žiletek a frézek, CALLUSPEELING zcela jednoduše a rychle odstraňuje popraskanou, tvrdou a zrohovatělou kůži. Klienty tak zbaví všech potíží, které způsobují bolest a nepohodlí, stejně jako estetický problém. Výhody ošetření: Jedná se o velmi snadné použití, protože nevyžaduje zvláštní znalosti. Jednoduše postupujte podle pokynů a výsledek bude okamžitý ihned po prvním použití. Absence žiletek, skalpelu a frézek představuje zabránění jakéhokoliv rizika krvácení, což znamená, že ošetření může být prováděno začínajícími nebo méně zkušenými terapeuty. Ošetřeni Calluspeeling může být prováděno:

 • Během normální pedikúry místo břitev, nožů či brusek. Ušetřeny čas je značný: zatímco jsou náplasti na nohách, mohou být nehty zapilovány a kůžička ošetřena. V porovnaní s tradičními metodami jsou výsledky významně lepši a v kratším čase.
 • Během ošetřeni, zatímco působí maska, nebo během tělového zábalu.

Po ošetření CalluspeelingⓇ se péče uzavírá neutralizačním fytoceutickým krémem  Mavex Foot Intensive Repair Foot Cream. Více informací ZDE.

Další péče o nohy

Dále jsou v nabídce i další produkty, které řeší specifické problémy nohou, jako například: plísňové infekce, záněty, zápach nohou, suchá a popraskaná kůže, trhlinky, bolestivé kalusy, kuří oka, mozoly apod. Zde najdete zjednodušený přehled:

 • Precious Repairer Extract 30ml: 100% přírodní, vysoce koncentrovaná hojivá mast s antioxidanty, antiseptickým, vysoce hydratačním a zklidňujícím eudermickým účinkem. Multifunkční tělový přípravek. Více informací zde.
 • Micoxan Forte 15ml: Micoxan Forte je intenzivní roztok na nehty rukou a nohou. Zlepšuje vzhled nehtů, které jsou poškozené plísněmi, ztluštělé, skvrnité a křehké. Díky přiloženému štětečku se velmi snadno a přesně nanáší a velmi rychle se vstřebává. Není mastný. Díky kombinaci kyselin a esenciálních olejů z léčivých rostlin Micoxan Forte vytváří na povrchu nehtu ochrannou vrstvu kyselého pH, která pomáhá udržovat nehet v dobrém stavu. Micoxan Forte je kosmetický přípravek složený z 99 % z přírodních složek. Více informací zde.
 • Micoxan Regenerating Cream 20ml: Krém je bohatý na alantoin, alfa a beta hydroxy kyseliny a ethyl hexyl glycerin. Regeneruje poškozené, obarvené a ztluštělé nehty. Rychle napravuje takto poškozené nehty, a navrací jim jejich přirozenou barvu a lesk. Doporučujeme aplikovat pod nehet. Nemastné složení. Více informací zde.
 • Foot Silky Peeling 100ml: Peeling speciálně vyvinutý pro pokožku nohou, tento inovativní výživný a zklidňující peeling na nohy okamžitě ulevuje a čistí dokonce i tu nejsušší pokožku. Díky silnému exfoliačnímu efektu krystalků alpské soli jsou i ty nejsušší chodidla vyživené, zjemněné, zahojené a ihned hebké. Více informací zde.
 • Fytoceutické krémy: více informací zde.

HAND (ruce)

Péče o ruce

Péči o ruce můžete rozšířit o tyto produkty, které řeší specifické problémy rukou, jako například: plísňové infekce, záněty, suchou a popraskanou kůži, trhlinky, mozoly apod. Zde najdete zjednodušený přehled: MAVEX – Ruce

HAND - Anti Dark Spots

Anti Dark Spots (pigmentové skvrny na rukou)

Švýcarská manikúra – unikátní kosmetické anti-ageing ošetření proti pigmentovým skvrnám na rukách. Zcela přírodní řada založená na léčivých bylinkách a alpských rostlinách, které volně rostou ve vysokých nadmořských výškách ve Švýcarsku a zpracovávají se ručně: kmenové buňky z protěže alpské, krystaly alpské soli, čistá ledovcová voda, Ultrabright Bio Complex, čistý včelí vosk, hořec, borůvky, smrk a jedle, extrakt z grapefruitu. Ultrabright Bio Complex® [Vysoce projasňující biokomplex] Exkluzivní vysoce koncentrovaný rostlinný přírodní komplex vyvinutý s inovativním účinným spolupůsobením výhonků švýcarské potočnice lékařské a genistinu. Účinně působí v nejhlubších vrstvách epidermis, a selektivně tak redukuje nežádoucí změny zabarvení a tmavé skvrny na pokožce.

 • Poskytuje pokožce přirozený jas a jemnost.
 • Účinně bojuje proti stárnutí pokožky.
 • Zásadně zmenšuje tmavé skvrny a hyperpigmentace.
 • Vyživuje, chrání a hydratuje do hloubky s intenzivním revitalizačním účinkem.

Upozornění 2023: Výroba této produktový řady ukončena. Jen do vyprodání zásob!

SUBLIME TAN OIL - VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÝ OLEJ ROZJASŇUJÍCÍ OPÁLENÍ

Sublime Tan Oil je mimořádný přírodní rituál krásy, který zlepší vaše opálení a zjemní a vyživí vaši tvář, tělo a vlasy jediným gestem.

Obsahuje Perfect Bronze Complex – exkluzivní rostlinný komplex, který urychluje a zintenzivňuje přirozený proces pigmentace pokožky, zkracuje dobu expozice a podporuje rychlé a dlouhotrvající přirozené opálení i bez slunění; čistý arganový olej s elastifikačními a zvlhčujícími vlastnostmi, který dodává pokožce hebkost a vitalitu a pomáhá udržovat správnou rovnováhu tekutin; vitamíny A, E a C s antioxidačními, ochrannými a regeneračními vlastnostmi pro boj se ztrátou pružnosti, procesem stárnutí pokožky a tvorbou vrásek; beta karoten, známý pro své ochranné působení proti škodlivým účinkům UV paprsků a barevné pigmenty, které vytvářejí krásný lesk a smyslné barevné efekty.

Sublime Tan Oil je vhodný pro všechny typy pleti, rychle se vstřebává a není mastný. Lze používat po celý rok, v zimě i v létě, na obličej, tělo a vlasy, samostatně nebo v kombinaci s krémy Mavex pro vytvoření mimořádné hebkosti. Před použitím protřepejte.

Vhodné pro: Všechny typy pleti. Pro oblast tváře, těla i vlasy.

Výhody:

 • Perfect Bronze Complex
 • Multivitaminový komplex
 • Arganový olej
 • Vysoce efektivní
 • Měkká textura
 • Erbaskinův komplex
 • 100% vyrobeno ve Švýcarsku
 • Produkt 3v1 – vyživuje, opaluje, rozjasňuje

Více informací ZDE.

SUBLIME DROPS - HLOUBKOVĚ HYDRATAČNÍ PLEŤOVÝ OLEJ

Sublime Drops – hloubkově hydratační pleťový olej. Hloubkově hydratační zjemňující pleťový olej s regeneračním a revitalizačním účinkem. Olejové sérum obnovuje elasticitu pleti a účinně působí proti jejímu stárnutí. Určen pro každodenní péči o pleť obličeje, krku a dekoltu. Pro všechny typy pleti. Okamžitě se vstřebává a není mastný. Účinky:

 • pleť zjemňuje a dodává jí pružnost
 • zlepšuje elasticitu, zpomaluje tvorbu vrásek a hloubkově revitalizuje pleť
 • vyživuje a regeneruje
 • příjemná vůně rostlinných olejů naplňuje smysly pohodou

FACE (obličej)

FOREVER: anti-age péče s ganoredmou

Pokrokový kosmeceutický výzkum firmy MAVEX Švýcarsko vám přináší FOREVER, světově první profesionální řadu pleťové péče obsahující VÝTAŽEK Z GANODERMY. Tato výjimečná houba je již více než 4 000 let používána ve východní medicíně díky svým mimořádným léčebným vlastnostem. Tento skvělý přírodní produkt, po tisíce let považovaný za tajemství dlouhověkosti a mládí, byl předmětem seriózních univerzitních studií, které pomocí vědeckých testů prokázaly, jak účinně pomáhá zpomalit stárnutí pleti. Studie účinnosti provedené na velké testovací skupině ukázaly, že výtažek z GANODERMY má výjimečné anti-age schopnosti:

 • Zlepšuje obnovu buněk a zmenšuje hloubku vrásek.
 • Zlepšuje hydrataci a tonus pleti.
 • Antioxidační vlastnosti bojují se stárnutím způsobeným časem a slunečním zářením.
 • Stimuluje syntézu kolagenu

Produkty řady FOREVER používají pouze vzácné rostlinné účinné látky a nové generace fytokosmetických komplexů, výsledek nejmodernějšího švýcarského výzkumu a průkopnických výrobních technologií. Jejich mimořádně čisté složení a absence chemických látek je dělá mimořádně vhodnými a vyhovujícími všem typům pleti. Jsou typické sametovou texturou a velmi příjemnou vůní; pronikají do pleti, aniž by ji zanechávaly mastnou, a nabízejí intenzivní smyslový prožitek.

WHITE PERFECTION: anti-age a anti spots

Naprosto inovativní profesionální ošetření, využívající technologii dermokosmetik, která zaručuje 5 silných cílených účinků:

 1. Odstranění pigmentací a sjednocení pleti
 2. Anti-ageing
 3.  Bunečná ochrana a náprava
 4. Inteligentní bio-exfoliace s efektem výplňového liftingu
 5. Regenerace kožní bariéry

Zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu až o 175 % s viditelným výplňovým, liftingovým a zpevňujícím účinkem. Zesvětluje pigmentace pokožky způsobené UV zářením efektivností až 8x silnější než hydroquinone. INOVATIVNÍ BIOMIMETICKÁ LAMELÁRNÍ TECHNOLOGIE Gel tekutých krystalů, který dokáže navázat vodu a aktivní látky ve své lamelární struktuře a postupně je uvolňovat skrze všechny vrstvy kůže, dokud nedosáhnout hloubky až k buňkám zodpovědným za nepravidelnou pigmentaci a tmavé skvrny s účinkem mnohem silnějším než běžné kosmetické krémy.

LA PERLA NERA: detoxikační ošetření

Moderní inovativní detoxikační ošetření s obsahem bioaktivního rostlinného uhlí. ČERNÁ PERLA, to je revoluční profesionální a přírodní zkrášlující péči vyvinutou v laboratořích Mavex ve Švýcarsku:

 • Čistí pleť od všech odumřelých buněk, nečistot, nebezpečných látek a toxinů ze znečistěného životního prostředí.
 • Bojuje proti agresivním reakcím, které stresují pleť.
 • Bojuje proti stárnutí pleti způsobenému slunečním zářením a znečistěným ovzduším.
 • Posiluje obrannou bariéru pleti pomocí aktivace samoobnovujících buněčných mechanismů.

Pleť vypadá ihned zářivější a mladší, revitalizovaná a plná energie. Vrásky a póry jsou méně viditelné. Tvář najde novou svěžest a svoji přirozenou krásu

BODY (tělo)

BODY BLACK Slim & Detox

Inovace v přírodní dermo kosmetice přichází ze Švýcarských Laboratoří značky Mavex: Černý pepř, rostliné uhlí a čtyři nové generace velmi silných zeštíhlujících fyto komplexů, které se synergicky spojují v jedno mimořádné ošetření těla, které ho zeštíhluje, přetváří a detoxikuje s nebývalou účinností. Působí dvojím účinkem, který zbavuje tělo přebytečného tuku a toxinů: 1. ZEŠTIHLUJÍCÍ TUK SPALUJÍCÍ ÚČINEK: Tím, že působí na buněčný metabolismus, přeměňuje tuky na energii a pomáhá snižovat tukové zásoby s viditelným hubnoucím účinkem. 2. DETOXIKAČNÍ A DRENÁŽNÍ ÚČINEK: Osvobozuje a absorbuje s mimořádnou účinností tekutiny obsahující odpadní látky a toxiny a má silný čistící účinek. BODY BLACK je mimořádně účinné ošetření nové generace, které využívá přírodních složek k získání viditelných výsledků již po prvním sezení:

 • snižuje lokalizovaný tuk
 • viditelně přetváří křivky
 • detoxikuje kůži do hloubky, absorbuje a odvádí nahromaděné toxiny a odpadní látky z těla a
 • ponechává pleť pružnou a kompaktní

Stáhnout si materiály

Přejít k nákupu

Školení