Zelená revoluce, na kterou jste čekali!

12 let od uvedení revolučního ošetření MAVEX CALLUSPEELING® na trh a miliónů ošetření provedených po celém světě, Mavex opět přináší revoluci ve světě profesionální pedikúry světovou novinku: Vegetal Pedicure – v ČR známé jako Švýcarská fytopedikúra. Jedná se o revoluční novinku, která nahrazuje klasickou Švýcarskou pedikúru.

ŠVÝCARSKÁ FYTOPEDIKÚRA

Švýcarská fytopedikúra je víceúčelové kosmetické ošetření nohou nové generace, přírodní, bez kyselin, s 99,5% složek přírodního a rostlinného původu.

Výhody nové Švýcarské fytopedikúry

S Calluspeeling Vegetal® jsou zachovány všechny plusy, které nabízí tradiční Calluspeeling® (zdravotnický prostředek), a přitom se těší mnoha dalším výhodám, jako například:

 • Nové a mimořádné ošetření, které pozvedne profesionalitu a image kosmetického salonu
 • 99,5% VEGAN ošetření na bázi přírodních a zeleninových přísad
 • 6 v 1 – mimořádné výsledky díky 6 silným účinkům
 • Ošetření BEZ KYSELIN pro jemnější a biokompatibilní, ideální pro všechny zákazníky
 • Inovace keratolytického fytokomplexu MAVEX KERATOLYTIC PHYTOCOMPLEX
 • Ošetření BEZ látek škodlivých pro pokožku a životní prostředí
 • Úžasně měkká pokožka nohou a nekonečný pocit lehkosti

Postup ošetření je jednoduchý a pohodlný

Proč se Vám Švýcarská fytopedikúra vyplatí?

 • Lze ji kombinovat s ostatními metodami.
 • Nabízí vedlejší příjem prodejem velmi inovativních, kvalitních produktů pro domácí péči.
 • Je prezentovaná v médiích.
 • Podle průzkumu je oblíbenější než ostatní typy pedikúr.
 • Vysoce hygienická, vše je na jedno použití.
 • Není to kosmetika, ale zdravotnický prostředek – mnohem účinnější než kopie na trhu.

Revoluční dermoceutická technologie: CALLUSPEELING VEGETAL®

Skutečným technologickým průlomem CALLUSPEELING VEGETAL® je inovativní keratolytický fytokomplex Mavex, který laboratoře Mavex, vycházející ze starodávné bylinné receptury švýcarské alpské tradice, vyvinuly během více než 5 let výzkumu v úzké spolupráci s pedikéry a univerzitami.

Vlastnosti CALLUSPEELING VEGETAL®

CALLUSPEELING VEGETAL® je velmi bezpečné ošetření. Díky jednorázovým náplastím, jednorázovým brusným papírům a nástrojům z nerezové oceli, které lze sterilizovat v autoklávu, má odborník na pedikúru jistotu, že dokáže poskytnout ošetření 100% bez rizika infekce nebo přenosu virů, choroboplodných zárodků nebo bakterií.

CALLUSPEELING VEGETAL® je ošetření vyvinuté a vyráběné společností Mavex ve Švýcarsku s plným respektem k životnímu prostředí a přírodě s použitím nejvyšších standardů kvality v plném souladu s bezpečnostními normami GMP.

Keratolitický komplex Mavex je inovativní keratolytický fytocomplex získávaný ze synergické směsi bylinných extraktů z léčivých bylin a rostlin, zabudovaný do fosfolipidové struktury schopné účinně a biokompatibilně přenášet aktivní složky obsažené v rostlinných extraktech, podporující účinné a okamžité keratolytické působení.

Za pouhých 15 minut CALLUSPEELING VEGETAL® bez použití skalpelů nebo frézek, jemně odstraňuje popraskanou, tvrdou a mozolnatou pokožku a zanechává nohy úžasně měkké a neuvěřitelně lehké.

CALLUSPEELING VEGETAL® neobsahuje žádné kyseliny.

Výsledky ošetření jsou působivé!

Funkce 6 v 1

Díky síle formule léčivých rostlin je CALLUSPEELING VEGETAL® mimořádně jemný a bezkonkurenčně účinný a provádí 6 silných přírodních funkcí:

 1. KERATOLYTICKÁ FUNKCE: Za pouhých 15 minut jemně odstraní popraskanou, tvrdou a mozolnatou pokožku.
 2. HOJIVÁ FUNKCE: Stimuluje reepitelizaci a hojení trhlin.
 3. HYDRATAČNÍ FUNKCE: Účinně změkčuje, hydratuje a stimuluje regeneraci buněk epidermis.
 4. OSVĚŽUJÍCÍ FUNKCE: Poskytuje okamžitou osvěžující úlevu a stimuluje mikrocirkulaci.
 5. FUNKCE SANITIZACE: Má antibakteriální, antifungální a antivirový účinek.
 6. FUNKCE DEODERACE: Absorbuje nepříjemné pachy z pokožky a dává nohám příjemnou přírodní vůni bylin.

Ošetření léčivými bylinami

 • TŘEZALKA TEČKOVANÁ: Má silný hojivý, protizánětlivý a dezinfekční účinek. Četné klinické a dermatologické studie prokazují jeho velkou účinnost při léčbě boláků, popálenin a vředů.
 • MELALEUCA ALTERNIFOLIA (KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ): Má účinný antibakteriální, antifungální a antivirový účinek. Je to výjimečné přírodní antimykotikum a výjimečný léčitel.
 • VLAŠTOVIČNÍK: Je bohatý na alkaloidy a proteolytické enzymy, které mu dodávají silný keratolytický a žíravý účinek, který je schopen rychle a účinně eliminovat mozoly a veruky.
 • THUYA: Má antibakteriální, žíravé a virostatické vlastnosti schopné mimořádně účinně eliminovat mozoly, veruky a bradavice.
 • ČESNEK: V péči o nohy je oceňován pro své keratolytické, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Je velmi efektivní na mozoly a veruky.
 • MÁTA PEPRNÁ: Díky přítomnosti mentolu poskytuje okamžitou osvěžující úlevu a stimuluje mikrocirkulaci. Má osvěžující, tlumící a čistící vlastnosti.
 • UREA: Podporuje oddělení odumřelých povrchových buněk, s vynikajícím keratolytickým účinkem. Regeneruje stratum corneum a účinně obnovuje „bariérovou“ funkci pokožky. Udržuje pokožku měkkou a hydratovanou.
 • GLYCERIN: Glycerin rostlinného původu má změkčující a zvlhčující účinek, chrání pokožku před vysycháním a podporuje regeneraci buněk epidermis.
 • CHLOROFYL: Extrakt z rostlinných listů účinně absorbuje nepříjemné pachy z pokožky.
 • HYDROXID SODNÝ: Je to alkalická anorganická sloučenina odvozená ze soli. Má schopnost změkčit stratum corneum a stimulovat odstranění mozolů.

Ošetření může být navrženo:

1. Během běžné pedikúry místo žiletek, skalpelů nebo frézek. Ušetřený čas je značný: zatímco se aplikují náplasti, lze ošetřovat nehty a kůžičku, nedochází k prostojům a především je konečný výsledek mnohem lepší než u tradičních metod, protože noha získá zpět svou přirozenou měkkost.

2. V kosmetické místnosti během čekání (například během působení masky nebo zábalu).

Produkty ošetření

1. Natural Sanitizer Cleanser 200ml

Čisticí prostředek na manikúru a pedikúru s 5 funkcemi: čistí, dezinfikuje, osvěžuje, dezodoruje, zvlhčuje
Obsahuje alkohol, éterické oleje z čajovníku, tymiánu, máty a rostlinné čisticí prostředky, které pokožku jemně čistí, zvlhčují a vyživují.
Obsahuje balsamické éterické oleje extrahované z léčivých rostlin známých pro své antiseptické a čisticí vlastnosti proti virům, choroboplodným zárodkům, bakteriím a plísním.
Mátový éterický olej dodává příjemný pocit svěžesti, deodorizuje a zajišťuje jemnou vůni s relaxačními a čistícími vlastnostmi.
Jeho struktura je lehká a rychle se vstřebává a díky svému praktickému dávkovači spreje se dá velmi snadno dávkovat. Nepění a nevyžaduje oplachování.
Natural Sanitizer Cleanser se skládá z 99% přírodních složek a neobsahuje umělé vůně. Jeho příjemná vůně pochází výhradně z rostlinných výtažků.

2. Calluspeeling Vegetal®

Jsou sáčky s jednorázovými obklady, které se aplikují přímo na chodidla nohou.

3. Calluspeeling nerezové nástroje

Calluspeeling škrabka nerezová z vysoce pevné nerezové oceli, autoklávovatelné pro absolutní hygienu. Navrženo s novým ergonomickým designem, který zvyšuje pohodlí obsluhy a poskytuje ještě účinnější výsledek. Výrazně snižuje přetížení svalů rukou a zápěstí, protože veškerá síla pohybu se přenáší na předloktí a rameno.
Calluspeeling držák z nerezové oceli je kompatibilní s jednorázovými brusnými papíry s Mavex Supersoft, inovativními 4vrstvými pilníkovými lepidly vyrobenými z 3M fólie a podložkou tlumicí náraz, která poskytuje zákazníkovi optimální pohodlí. Díky speciálnímu tvaru Calluspeeling držáku a inovativní technologii Smart Peel Off mají tyto jednorázové brusné papíry mimořádnou stabilitu při nalepení a lze je snadno odlepit, aniž by na Calluspeeling držáku zůstaly nepříjemné zbytky.

4. Intensive Repair Foot Cream 100ml

Neutralizační krém. Změkčující, hojivý a reparační krém složený ze synergického fytokomplexu vysoce koncentrovaných rostlinných výtažků z léčivých rostlin a bylin.
S obsahem močoviny (20%), pryskyřice z červeného smrku, extrakt z třezalky tečkované, přírodní éterické oleje z tymiánu, máty a eukalyptu, mentol, alantoin, betain a vitamín E.
Díky svému keratolytickému působení od prvních aplikací snižuje zesílení mozolů a kuřích, zjemňuje pokožku a činí ji pružnou. Jeho intenzivní regenerační účinek pomáhá řešit a předcházet tvorbě trhlin a trhlin.
Vytváří měkký dlouhotrvající film, který účinně obaluje a chrání pokožku nohy, zvlhčuje a podporuje regeneraci kožní bariéry. Jeho osvěžující a očistný účinek poskytuje okamžitou úlevu a obnovuje pohodu nohou a dodává báječný pocit hebkosti na dotek.

Dermatologicky testováno

Dermatologické studie prokázaly bezpečnost a vysokou snášenlivost pokožky. VHODNÉ PRO DIABETICKOU NOHU.

Absence látek škodlivých pro pokožku

Fytoceutika MAVEX neobsahují žádné:

 • mikroplasty
 • silikony
 • parabeny
 • sulfáty SLES/SLS
 • živočišné deriváty
 • formaldehyd
 • propylenový glykol
 • minerální oleje a parafíny

Jak to celé funguje

Mám zájem

Školení

Stáhnout si materiály

Přejít k nákupu

Světové recenze

CALLUSPEELING je více než jen produkt. Je to skutečné wellness ošetření. Pocit lehkosti a hebkosti, který naši klienti zažívají je nepřekonatelný. Pozorovat jejich překvapený výraz tváře, když se po ošetření dotknou svých nohou, je skutečně úžasné. Představili jsme Calluspeeling v Day SPA balíčku našeho hotelu.
Erika K., Leurkebad

Za 25 let práce v mém Beauty Centru jsem se nesetkala s tak výjiměčným produktem. Calluspeeling je nejefektivnější, rychlá, jednoduchá a tak hygienická metoda k dokonalému odstranění i těch nejsilnějších otlaků bez použití žiletek, skalpelů nebo frézek. Calluspeeling zvrátil běžnou pedikůru v profesionální službu. Bez Calluspeelingu bych již nemohla dále pracovat.
Isabella G., Curych